مقالات

یک آرایشگاه نیاز به چه صندلی هایی ‌دارد ؟

صندلی آرایشگاهی

صندلی های آرایشگاهی

یک آرایشگاه نیاز به چه صندلی هایی ‌دارد؟

آیا می دانید‌ یک آرایشگر نیاز به چه صندلی هایی دارد؟

میدانید در هنگام تجهیز آرایشگاه یا پیرایشگاه چه محصولاتی باید تهیه کنید؟

مهمترین صندلی های آرایشگاهی کدامند؟

با ما همراه باشید تا شما را با انواع صندلی ها آشنا کنیم.

لاین های مختلفی در آرایشگاه ها و سالن های زیبایی‌ فعالیت دارند. به طور مثال برای لاین کوپ، شما نیاز به صندلی کوپ دارید. این صندلی با استاندارد های خاص و کاملا مختص انجام کار کوپ طراحی و تولید شده است.

اگر تصمیم دارید تا لاین مختلفی را در آرایشگاه یا سالن زیبایی خود داشته باشید. به شما پیشنهاد می دهیم که صندلی مخصوص به آن لاین خدماتی را‌نیز تهیه نمایید.

مزایای ‌استفاده از صندلی های مخصوص آرایشگاهی

مهم ترین و اولین مزیتی که می توان برای استفاده از ‌صندلی های مخصوص آرایشگاهی ، نام برد ، عدم خستگی پرسنل است. تصور کنید که یک اصلاح کار ، روزانه باید ۴۰ تا ۵۰ نفر مشتری را اصلاح نماید. در صورتی که مشتری را بر روی صندلی استاندارد‌ ننشاند و تمرکز کافی بر روی کار خود نداشته باشد. قطعا پس از گذشت مدت زمان کوتاهی خسته خواهد شد .

خستگی سبب می شود تا تمرکز خود را بر روی کار از دست بدهد و این امر می تواند کیفیت کار را پایین بیاورد .

صندلی سرشور آرایشگاهی ، صندلی کوپ ، صندلی انتظار و … هرکدام جزو تجهیزات آرایشگاهی هستند که وجود آن ها در یک سالن زیبایی و یا آرایشگاه ضرورت دارد .

هر کدام بنا به رفع‌ نیاز های متنوع آرایشگاه طراحی و ساخته شده اند که یک آرایشگاه با امکانات کامل ، نیاز دارد تا کلیه صندلی ها را داشته باشد . در این صورت می تواند کلیه لاین های خدماتی خود را فعال نگه داشته‌ و بهترین خدمات خود را به مشتری ارائه دهد .

فروشگاه آلکا تولید کننده محصولات آرایشگاهی

 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *