مقالات

کاربرد صندلی انتظار آرایشگاه

صندلی انتظار

کاربرد صندلی انتظار آرایشگاه

یکی از وسایلی که در تجهیز هر آرایشگاهی استفاده می شود ، صندلی انتظار آرایشگاه است. فرقی نمی کند که سالن زیبایی بزرگ باشد یا کوچک و یا حتی مردانه یا زنانه بودن آرایشگاه هم تاثیری ندارد. در واقع صندلی انتظار آرایشگاه در هر آرایشگاهی لازم و ضروری است چون کار های زیبایی اغلب زمان بر هستند. و تعیین زمان دقیق آن ها برای نوبت دهی ممکن نیست.

بنابراین می توان گفت صندلی انتظار آرایشگاه یکی از قسمت های مهم سالن زیبایی محسوب می شود. تا مشتری یا مشتریان بتوانند در این بخش با کمال آرامش منتظر رسیدن نوبت خود باشند.

نکات مورد توجه در انتخاب صندلی انتظار آرایشگاه

صندلی انتظار آرایشگاه از تنوع بسیاری در طرح و مدل برخوردار است. اما آن چه که باید در الویت قرار داده شود راحتی صندلی انتظار است چرا که شاید نیاز باشد مشتریان زمان طولانی بر روی آن بنشینند. رنگ ، اندازه و قیمت صندلی انتظار باید در الویت های بعدی قرار بگیرد. که البته دقت در هر یک از موارد گفته شده بسیار مهم است.

مثلاً رنگ تیره فضا را جذاب تر می کند و یا رنگ روشن فضا را بزرگ تر نشان می دهد. که بهتر است در سالن های زیبایی کوچک استفاده کرد. از آن جایی که انتظار کشیدن اغلب باعث تنش در فرد می شود. می توان رنگ های آرامش بخش را انتخاب کرد تا حس آرامش را در مراجعه کننده ایجاد نماید.

انواع صندلی انتظار آرایشگاه

صندلی انتظار آرایشگاه به طور کلی به دو دسته تک نفره و چند نفره تقسیم می شوند. صندلی انتظار تک نفره در آرایشگاه ها و سالن های زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد. که به حریم شخصی و راحتی مشتریان خود اهمیت می دهند. و البته فضایی که صندلی انتظار تک نفره اشغال می کند. بیش تر از فضایی است که صندلی انتظار چند نفره نیاز دارد بنابراین کوچک یا بزرگ بودن فضای آرایشگاه نیز در انتخاب نوع صندلی انتظار تاثیر گذار است.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *