مقالات

صندلی سرشور آرایشگاه

سرشور آرایشگاهی

صندلی سرشور آرایشگاهی

از آن جایی که آرایشگاه و پیرایشگاه یکی از شغل های پرطرفدار و جذاب محسوب می شود، تغییر و تحول و پیشرفت در تجهیزات آرایشگاهی هم به جذابیت آن افزوده است. یکی از وسایل مدرن آرایشگاهی که غالبا در سالن های زیبایی زنانه استفاده می شود سرشور آرایشگاهی است.

صندلی سرشور آرایشگاهی شامل یک صندلی ، همراه با کاسه یا سینک شست و شو در بالای آن می باشد. و نیز یک یا چند شیر آب برای تامین آب مورد نیاز برای شست و شو هم به سینک وصل می گردد. با کمک سرشور آرایشگاهی، آرایشگران می توانند مو و صورت مشتریان خود را به راحتی و آسانی شست و شو دهند.

انواع صندلی سرشور آرایشگاهی

 صندلی سرشورهای آرایشگاهی عموماً در دو نوع نشسته و ایستاده تولید می شوند. سرشور نشسته شامل یک صندلی و یک کاسه سرشور است. و سرشور ایستاده همان طور که از اسمش مشخص است فاقد صندلی است. و در واقع فقط یک کاسه سرشور بر روی یک پایه قرار گرفته است.

واضح است که سرشور نشسته کارایی بهتر و بیشتری دارد و استفاده از آن، هم برای آرایشگر و هم برای مشتری راحت تر است. و سبب رضایتمندی مشتری و احساس آرامش در او می شود. که به طور حتم این عوامل در بالا بردن کیفیت خدمات و رونق کار بی تأثیر نخواهند بود.

صندلی سرشور در انواع مدل و طرح های متفاوتی تولید می شود. به عنوان مثال برخی دارای کاسه متحرک و قابل تنظیم هستند. و در برخی از کاسه سرشور با عمق زیاد استفاده می شود که از بیرون ریختن آب جلوگیری می کند.

انتخاب هر نوع از سرشور نیاز به آشنایی و شناخت کامل از این محصول را دارد. و در خرید هر مدل از آن باید فضای آرایشگاه نیز در نظر گرفته شود.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *