مقالات

صندلی آرایشگاهی

صندلی آرایشگاه

صندلی آرایشگاهی

 اگر می خواهید یک سالن زیبایی مجهز داشته باشید باید لوازم و سایل مختلف مورد نیاز سالن را فراهم کنید. یکی از مهم ترین ابزار برای سالن های آرایشی صندلی آرایشگاهی است. طراحی صندلی های آرایشگاهی به گونه ای است که هر آرایشگر می تواند در طول انجام کار با صورت و موی مشتری احساس تسلط و راحتی بیشتری داشته باشد. امروزه صندلی ها در انواع مختلف و کاربردهای خاص تولید شده اند. و هرکدام کاربرد مخصوص به خود دارند. در ادامه این مقاله شما را با انواع صندلی آرایشگاه آشنا خواهیم کرد.

صندلی آرایشگاه

انواع مدل های صندلی آرایشگاه

لازم است در ابتدا شما را با انواع صندلی آرایشگاه و ویژگی و کابرد آنها آشنا کنیم. وسایل آرایشگاه شامل صندلی برقی زنانه، صندلی کوپ ، صندلی میکاپ ، صندلی انتظار و صندلی تابوره است. در ادامه مقاله شما را با هریک از این محصولات آرایشگاهی آشنا خواهیم کرد.

صندلی برقی زنانه

این صندلی یکی از مهمترین و پر کاربردترین وسایل سالن های زیبایی می باشد. صندلی برقی آرایشگاه علاوه بر داشتن تمام ویژگی های صندلی معمولی دارای حالا چرخشی است و قسمتی برای گذاشتن پا دارد. در برخی از صندلی برقی های جدیدتر حالت تاشو  و باز شدن دارند که این قابلیت باعث می شود صندلی را در هر حالت و هر زاویه ای قرار بدهید.

صندلی میکاپ

یکی از مهم ترین ابزار های آرایشگاهی صندلی میکاپ است. قابلیت تنظیم درجه دارد. و به راحتی بالا ،پایین، چپ و راست جا به جا می شود. دارای یک تکیه گاه سر است بر روی تکیه گاه مجهز شده است.

صندلی کوپ

صندلی کوپ در انواع مختلف وجود دارد. با اشکال متفاوت مانند دایره ای و چند ضلعی در بازار عرضه می شود. قابلیت تنظیم ارتفاع دارند . با استفاده از پایه چرخشی صندلی به همه جهات می چرخد .

قابلیت برقی بودن صندلی

امروزه انواع صندلی های آرایشگاه با قابلیت های پیشرفته و مجهز در بازار وجود دارند.یکی از این قابلیت ها برقی بودن صندلی است. قابلیت برقی بودن باعث می شود به صورت خودکار صندلی را جابه جا کنید و با فشردن چند دکمه به راحتی میتوانید ارتفاع و زاویه و جهت را تغییر بدهید.

جنس صندلی آرایشگاه

در هنگام خرید باید به رویه و جنس صندلی توجه کنید. صندلی با رویه چرم انتخاب کنید زیرا صندلی چرم ماندگاری بالایی دارند . از لحاظ قیمت از سایر صندلی ها کمی بالاتر هستند. بدنه این صندلی  معمولا از جنس فلز است. صندلی با جنس های مختلف مانند فوم ، پلاستیک و چرم در بازار وجود دارد.

جنس صندلی آرایشگاه

صندلی باربر

آرایشگران در طول کار بر روی سر و صورت مشتری، خسته می شوند. بنابراین برای استراحت می توانند بر روی صندلی بابر استراحت کنند. در کنار صندلی مشتری یک صندلی دیگر نصب شده است که آرایشگر بتواند استراحت کند و به راحتی بتواند کار خود را انجام دهد.

کلام آخر

در هنگام تأسیس یک آرایشگاه مردانه و زنانه، نیاز به وسایل و تجهیزات  مختلفی دارید. یکی از ضروری‌ترین و مهم ترین  این وسایل، صندلی آرایشگاهی است. این وسیله دارای طراحی خاص و منحصر به فردی بوده و با ابعاد مختلفی که دارد میتوانید مناسب با فضای آرایشگاه خود آن را انتخاب کنید.

آرایشگران می‌تواند به کمک این صندلی های کاربردی، کارهای مربوط به صورت و یا مو مانند میکاپ، اصلاح صورت ،رنگ کردن، اصلاح ابرو، کوتاهی مو و … را انجام دهد. خرید این محصول آرایشگاهی مناسب علاوه بر راحتی و آسایش مشتری باعث تسلط بیشتر آرایشگر نیز می‌شود.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *