مقالات

راهنمای خرید صندلی انتظار آرایشگاهی

صندلی انتظار

راهنمای خرید صندلی انتظار آرایشگاهی

ارائه شده توسط فروشگاه آلکا

صندلی انتظار

معمولا هر یک از ما عادت داریم برای مدتی در انتظار بمانیم . این انتظار می تواند در بانک و یا یک اداره دولتی باشد . حتی گاهی اوقات مجبور باشیم مدتی در انتظار خدمات آرایشگاهی باشیم تا نوبتمان شود . اما وجود یک صندلی انتظار ، می تواند از خستگی ما جلوگیری نماید .

مشتریان آرایشگاه ها بر اساس دو نکته اساسی نظرات خود را در مورد آن ها بیان می کنند . اول از همه ، آن ها آرایشگر و مهارت های او را ارزیابی می کنند . اما علاوه بر این آن ها به طراحی داخلی کل مکان توجه می کنند . به همین دلیل ، هر شخصی که می خواهد یک آرایشگاه باز کند ، باید با دقت در مورد طراحی آن فکر کند. زیرا به نظر می رسد برای مشتریان واقعاً مهم است.

مبلمان

هیچ کس دوست ندارد منتظر بماند ، اما متأسفانه مشتری های ما گاهی اوقات خیلی زود می آیند یا تاخیر داریم و آن ها باید مدتی در اتاق انتظار بنشینند . ما باید اطمینان حاصل کنیم که آن ها از آن زمان لذت خواهند برد و از چنین شرایطی کلافه و خسته نخواهند شد .

مهم ترین قسمت هر اتاق انتظار یک مبل راحتی است . حتی لازم نیست که بسیار عظیم باشد ، اما باید دنج باشد و باعث شود که مشتریان واقعاً آرام باشند . اگر فضای کافی وجود دارد ، باید به خرید صندلی هایی با همان سبک و رنگ نیز بپردازید . مسلماً ، اگر فضا واقعاً کم باشد ، ممکن است صندلی های ساده ای را نیز انتخاب کنید ، اما به راحتی افراد نشسته در آن ها راحتی نخواهد داشت .

آخرین و نه مهم ترین ، به خرید یک میز قهوه کوچک فکر کنید ، جایی که می توانید برای مشتریان خود چند مجله یا حتی کتاب بگذارید. به این ترتیب آن ها هنگام انتظار سرگرم می شوند.

 

 آیا صندلی های سالن شما برای مشتریان راحت است؟

در نظر گرفتن راحتی در زمان خرید مبلمان ضروری است و صندلی های انتظار نیز از این قاعده مستثنی نیستند . اگر مشتری شما قرار ملاقات با رنگ کار و مواد کار داشته باشد ، ساعت ها در آن جا می نشیند – و تجربه ای را به خاطر می آورد که برای او ناخوشایند است .

 

 در زمان خرید صندلی انتظار آرایشگاه به این موارد توجه کنید:

پشتیبانی کامل کمر

بالشتک های فوم با چگالی بالا

عرض راحت

 

آیا تمیز کردن و نگهداری آسان است؟

یک آرایشگر که تمام وقت در یک سالن مشغول به کار است ، روزانه کار ۸ تا ۱۲ مشتری را انجام می دهد. این فعالیت برای یک صندلی زیاد است و قطعا نیاز به نظافت دارد . هر پارچه ای را که انتخاب می کنید. باید بتواند در برابر ، گرما ، رنگ و سفید کننده زنده بماند ، به همین خاطر ما روکش های چرم مصنوعی را پیشنهاد می دهیم.

در ادامه در باره این رویه از صندلی های انتظار بیش تر توضیح خواهیم داد .

 به طور مثال یک صندلی انتظار استاندارد به گونه باید باشد که مشتری در مدت زمان انتظار خسته نشود . داشتن یک جفت دسته برای صندلی می تواند باعث عدم خستگی او شود . همین طور باید یک پشتی مناسب برای رفع خستگی کمر و پشت مشتری داشته باشد . همان طور که پیش تر به آن اشاره کردیم ، دارا بودن تنظیمات صندلی مانند تنظیم ارتفاع ، می تواند. برای مشتریان کوتاه قد و بلند قد ، یک صندلی راحت به شمار آید .

 

گارانتی صندلی انتظار را فراموش نکنید !

 یک صندلی انتظار حرفه ای که بتواند نیاز های شما را برآورده کند. باید دارای گارانتی و یا ضمانت نامه باشد . در این صورت با بروز هر گونه ایراد و مشکل ، می توانید از این خدمات پس از فروش استفاده نمایید.

همین طور ضمانت نامه می تواند خیال شما را آسوده کند که صندلی ای که خریداری کرده اید. چندان بی نام و نشان نیست و می توانید به برند تولید کننده آن اعتماد کنید. ضمن این که خدمات پس از فروش و ضمانت نامه می تواند کیفیت و مرغوبیت کالایی که خریداری کرده اید را به شما ثابت نماید.

البته در نظر داشته باشید که شرایط خدمات پس از فروش و ضمانت نامه باید دارای شرایط ویژه ای (مانند تیم اختصاصی خدمات مشتری وجود دارد که بتواند فوراً با شما صحبت کند)  باشد . در هر صورت امکان دارد که ناگهان در زمان ارائه خدمات به مشتری ، مشکلی برای صندلی انتظار به وجود بیاید که خدمات پس از فروش باید بتواند به موقع و درست به شما پاشخگو باشد .

 

صندلی انتظار

در زمان خرید صندلی انتظار به نکات زیر توجه کنید.

خرید صندلی انتظار برای یک سالن زیبایی و یا آرایشگاه ، یک امر ضروری  و مهم به شمار می آید. که باید حتما در زمان انتخاب صندلی ها ، یک سری نکات را در نظر داشته باشید ، آلکا در ادامه این نکات را به شما خواهد گفت.

  • ارتفاع صندلی : ارتفاع صندلی باید طوری تنظیم شود که کف هر دو پا صاف و در تماس کامل با کف باشد . هم چنین ، ران ها و پایین پا ها هنگام نشستن باید از یک زاویه درست استفاده کنند .
  • پشتی فرم و اندازه پشتی باید با پشت کاربر مطابقت داشته باشد و حداقل قابلیت تنظیم ارتفاع را داشته باشد . با این حال ، محافظت از ناحیه کمر در قسمت پشت بدن نیز بسیار مهم است .
  • عمق و سطح نشیمن : از تمام قسمت نشسته صندلی استفاده کنید . می توانید با نشستن به اندازه کافی عقب روی صندلی به این مهم دست پیدا کنید تا اطمینان حاصل شود. که کمر شما کاملا با پشتی تماس گرفته و تقریباً یک عقب از عقب دست شما در پشت زانوی شما و جلوی صندلی قرار دارد .
  • دسته های صندلی : دسته های صندلی باید به کاهش فشار شانه ها و گردن کمک کنند . در حالت ایده آل ، آن ها باید از نظر ارتفاع متناسب با ارتفاع صندلی و همین طور بالا تنه هر مشتری طراحی و تولید شده باشند .
  • تکیه گاه گردن و سر  : تکیه گاه گردن و سر باید به ارتفاع گردن تنظیم شود تا به شما کمک کند فشارهای روانی را از بین ببرید . این حداقل باید از نظر ارتفاع قابل تنظیم باشد . با این حال ، از نظر ارگونومی ، تکیه گاه گردن به شدت لازم نیست.
  • کاستورها: این ها نه تنها باید مقاوم و با کیفیت باشند تا در استفاده روزانه فشرده مقاومت کنند ، بلکه باید با نوع کف نیز مطابقت داشته باشند. صندلی های ما به صورت استاندارد مجهز به کاستور برای کف فرش است. با این وجود کاستور های مخصوص کف های سخت را می توان برای هر صندلی نیز خریداری کرد .

مواد پوشش مناسب

در حالی که صندلی ها و تکیه گاه های بیش تر صندلی ها با یک پر کننده کف ضخیم بالشتک می شوند. انتخاب زیادی از مواد برای روکش صندلی ها وجود دارد. در حالی که نوع پوشش تا حد زیادی در ظاهر صندلی تأثیر می گذارد ، اما باید راحتی سرنشین را نیز افزایش دهد .

 

پارچه

احتمالاً محبوب ترین ماده پوشش برای صندلی های آرایشگاهی ، پوشش چرم مصنوعی است. نه تنها دوام و ماندگاری ویژه ای دارد ، بلکه در گسترده ترین رنگ نیز موجود است. چرم مصنوعی برخلاف چرم طبیعی ، ماده ای گرم و در عین حال تنفس است.همین طور باید در نظر بگیرید که شما باید حق انتخاب برای رنگ بندی صندلی های خود داشته باشید . چرا که هر شخصی دکوراسیون و دیزاین ویژه ای را برای آرایشگاه و یا سالن زیبایی خود انتخاب کرده است .

 

چرم و چرم مصنوعی

صندلی هایی با روکش های چرمی به لطافت و انحصاری بودن فضای خاصی بخشیده اند . چرم محصولی طبیعی با خواص منحصر به فرد است . نه تنها دوام و ماندگاری بالایی دارد ، بلکه تمیز کردن آن نیز ساده است . برای از بین بردن لکه ها ، چرم به سادگی باید با یک پارچه مرطوب پاک شود .

برای کسانی که بودجه کم تری دارند صندلی هایی با روکش چرم مصنوعی نیز موجود است . این ها به همان راحتی تمیز می شوند و بر خلاف چرم طبیعی ، هیچ بی نظمی نشان نمی دهند. اما یک سطح یکنواخت و سازگار دارند .

روکش چرم مصنوعی برای رویه صندلی های انتظار ، گزینه بسیار مناسبی است. چرا که می توانید به راحتی و با یک دستمال نم دار و مرطوب ، هر گونه کثیفی و لک را از روی آن ها تمیز نمایید .

اگر چه صندلی های چرمی هنگام خرید زیبا به نظر می رسند، آن ها به محصولات تمیز کننده تخصصی نیاز دارند و خیلی زود فرسوده می شوند. همین طور برای تمیز نمودن آن ها نیاز به مواد شوینده مناسب دارید که قطعا برای شما هزینه بر خواهد بود . در صورتی که رویه چرم مصنوعی ، به این شکل نیست .

فراتر از تمیز کردن ، شما هم چنین باید نگهداری عمومی را در ذهن داشته باشید  . برخلاف مبلمان استاندارد ، صندلی های سالن دارای قطعات متحرک برای حالت خوابیده ، چرخش و تنظیم ارتفاع هستند . آخرین چیزی که شما نیاز دارید این است که صندلی انتظار سالن شما دارای ویژگی های مناسب باشد .

 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *