درباره فروشگاه آلکا و محصولات آلکا

از ما بیشتر بدانید

پس از ۷ سال فعالیت در حوزه تولید تجهیزات آرایشگاهی به آنچه که مورد نیاز شماست آگاهیم و هدف ما تولید و فروش مستقیم محصولات به هموطنان عزیز می باشد.

درباره فروشگاه آلکا

گروه آلکا به مدیریت آقای کوروش جوادی از سال ۱۳۹۲ در زمینه تولید و فروش تجهیزات سالنی آرایشگاه‌های مردانه و زنانه فعالیت خود را آغاز کرد. این گروه تولیدی رفته رفته با گسترش سیستم فروش در استان‌های سراسر کشور و برقراری ارتباط مستقیم با بازار فروش نمایندگان و مصرف کنندگان، با نیازهای بازار به خوبی آشنا شد و اطلاعات جامع از این بازار بدست آورد.

پس از کسب اطلاعات کافی در نتیجه ۳ سال فعالیت، نیاز به تغییرات در برخی محصولات تولیدی آلکا احساس شد تا با ایجاد این تغییرات در جهت تامین استاندارهای سلامت در تجهیزات آرایشگاهی بتوانیم گامی نو برداشته و کالایی مناسب را در اختیار صاحبان آرایشگاه‌ها قرار دهیم.

در نتیجه کوشش‌های فراوان، نهایتا در سال ۱۳۹۵ زمان تغییر بزرگ فرا رسید و بر آن شدیم تا اهداف مهم مجموعه آلکا را جامه عمل بپوشانیم. در این راستا ابتدا فضای تولیدی و تجهیزات ساخت خود را گسترش دادیم و سپس اقدام به طراحی مدرن و تولید کالاهای تخصصی‌تر و متناسب با استانداردهای سالن‌های آرایشگاهی کردیم و این آغازی برای گسترش فعالیت‌های مجموعه آلکا شد.

فروشگاه آلکا وب سایت فروش مستقیم محصولات آرایشگاهی

۳۸۶
مشتریان ما
۲۷۵
تولیدات ما
۱۵
اعضای تیم
۴
دفتر های فروش ما
۲۵۵
مشتریان رضایتمند
۱۵۶
سالن های تجهیز شده

ما به نیاز شما آگاهیم

از زمان آغاز فعالیت، تمرکز مدیران این مجموعه بر روی کیفیت کالاها بود و همچنان هم این موضوع در صدر تمامی فعالیت‌ها قرار دارد. تمام تلاش مجموعه آلکا ارائه محصولی با کیفیت، استاندارد، مدرن و زیباست و در این راه از هیچ تلاشی فرو نخواهد گذاشت.

در حال حاضر تولیدات آلکا در سه زمینه صندلی سرشوی، صندلی کوتاهی (صندلی کوپ) و صندلی استادکار است و تمامی این محصولات با توجه به استاندارهای بهداشت و سلامت مصرف کنندگان ساخته و ارائه می‌شوند تا کالایی شایسته و درخور مصرف کننده ایرانی را عرضه نماییم.

ما خلاق ترین هستیم

ruler-transparent-70x70

محصولات با کیفیت و مقاوم

محاسبه عمر مفید و مقاومت محصولات در دستور کار ماست

pen-transparent-70x70-1

محصولات فنی و مهندسی

محاسبه نکات فنی پیش از تولید محصولات

paint-palette-transparent-70x70-1

محصولات زیبا و دلنشین

ما محصولات زیبا طبق سلیقه شما تولید میکنم

ruler-2-transparent-70x70-1

راحتی مشتری و کاربر

تولید محصولات طبق نیاز مشتری برای استفاده در ساعات طولانی

تیم خلاق و اکتیو آلکا - محصولی مرغوب ارائه میدهد

همانطور که پیش‌تر گفته شد آلکا از سال ۹۲ آغاز به کار کرد و تا پایان سال ۹۷ تمامی فعالیت‌های این مجموعه به صورت کاملا سنتی انجام گرفت تا بدان جا که مدیران این مجموعه در ابتدای سال ۱۳۹۸ تصمیم به گسترش فعالیت‌های خود در دنیای اینترنت را گرفتند. راه‌اندازی سایت فروشگاهی، آغاز فعالیت مدرن این مجموعه شد و راهی تازه را به روی مصرف کنندگان سراسر کشور گشود تا بتوانند به آسانی به تجهیزات آرایشگاهی دسترسی پیدا کنند.

هم اکنون این مجموعه تولیدی در فکر تولید محصولات مدرن و جدیدی است تا صاحبان آرایشگاه‌ها مجموعه‌ای کامل از تجهیزات آرایشگاهی را پیش رو داشته و در هر کجای این سرزمین پهناور که باشند خریدی مطمئن و کالایی مرغوب را دریافت نمایند.

ارائه دهنده- روابط عمومی شرکت آلکا

اعضا تیم ما

مشاهده اعضا شرکت ما

کوروش جوادی

مدیر عامل
شماره تماس : +۹۸۹۱۲۲۰۶۶۰۸۶

اشکان جوادی

مدیر مالی

محمد صحرایی

مدیر داخلی